Direct naar de inhoud

Vanaf 1 stukZelf samenstellen in je winkelmandje

PRIJZEN

Duidelijke prijzen. Geen verrassingen.

Bekijk de verwachte kosten van je gepersonaliseerde product voordat je verdergaat met je bestelling. Eventuele variabele ontwerp-, spoed- of verzendkosten worden hieronder duidelijk uitgelegd.

Alle prijzen inclusief btwVanaf 1 stukGeen verborgen kosten

GEPERSONALISEERDE MOK · VANAF 1 STUK

Mokken

Vanaf een enkele mok tot grotere aantallen. Hoe meer stuks, hoe lager de prijs per mok.

AantalPrijs per stukTotaal bestelling
1 stukMeest gekozen€ 14,95 p/st€ 14,95 · bij 1 stuk
2–4 stuks€ 13,95 p/st−7%€ 41,85 · bij 3 stuks
5–9 stuks€ 12,95 p/st−13%€ 90,65 · bij 7 stuks
10–24 stuks€ 11,95 p/st−20%€ 179,25 · bij 15 stuks

Alle prijzen inclusief btw. Binnen Nederland: brievenbuspakje € 4,55 of pakket € 6,95 — gratis verzending binnen Nederland vanaf € 75,00.

PREMIUM BEKER · VANAF 1 STUK

Bekers

De prijs hangt af van het bekermodel dat je kiest. Vanaf € 19,95, 1 stuk. Vanaf 25 stuks maken we een persoonlijke staffelprijs.

Slanke beker met rietje

Slank, recht model met transparant deksel en metalen/herbruikbaar rietje. Zonder handvat — fijn voor op kantoor of thuis.

€ 19,95per stuk · incl. btw
Hoge reisflask met draaggreep bovenaan

Hoog, slank model met zwart deksel en zwarte draaggreep aan de bovenkant. Stevige grip en gemaakt om mee te nemen — onderweg, op werk en op reis.

€ 34,95per stuk · incl. btw
Witte travelbeker met draaglus

Grotere, witte travelbeker met brede bovenkant, wit deksel en een draaglus aan de zijkant. Lichte, taps toelopende vorm — prettig in de hand voor onderweg.

€ 39,95per stuk · incl. btw
Slanke cilindrische beker

Slank en cilindrisch, met een zwart drinkdeksel zonder groot zijhandvat. Strakke, minimalistische vorm — voor wie een rustige, rechte beker zoekt.

€ 29,95per stuk · incl. btw

Alle prijzen inclusief btw en per model. Vanaf 25 stuks ontvang je een persoonlijke staffelprijs op maat. Binnen Nederland: brievenbuspakje € 4,55 of pakket € 6,95 — gratis verzending binnen Nederland vanaf € 75,00.

T-SHIRT MET JOUW ONTWERP · VANAF 1 STUK

T-shirts

De prijs per shirt is voor één bedrukte zijde. Voor + achterkant komt er een vaste toeslag per shirt bij.

AantalEén bedrukte zijdeTotaal bestelling
1 stukMeest gekozen€ 27,95 p/st€ 27,95 · bij 1 stuk
2–4 stuks€ 25,95 p/st−7%€ 77,85 · bij 3 stuks
5–9 stuks€ 23,95 p/st−14%€ 167,65 · bij 7 stuks
10–24 stuks€ 21,95 p/st−21%€ 329,25 · bij 15 stuks
Rekenvoorbeeld

Toeslag voor + achterkant

Een extra bedrukte zijde kost +€ 7,50 per shirt, bovenop de prijs in de tabel hierboven. Voorbeeld: 5 T-shirts met voor + achterkant = (€ 23,95 + € 7,50) × 5 = € 157,25.

Alle prijzen inclusief btw. Binnen Nederland: brievenbuspakje € 4,55 of pakket € 6,95 — gratis verzending binnen Nederland vanaf € 75,00.

POSTER MET JOUW ONTWERP · VANAF 1 STUK

Posters

De prijs hangt af van het formaat dat je kiest. Vanaf € 29,95, 1 stuk, op mat papier. Grotere formaten zijn in overleg.

A4 (21 × 29,7 cm)

Compact formaat — ideaal voor naast een spiegel, in een lijst of als set.

€ 29,95per stuk · incl. btw
30 × 40 cm

Middelgroot statement-formaat — boven een dressoir, in een hal of als cadeau.

€ 39,95per stuk · incl. btw

Alle prijzen inclusief btw en per formaat. Vanaf 25 stuks ontvang je een persoonlijke offerte. Binnen Nederland: brievenbuspakje € 4,55 of pakket € 6,95 — gratis verzending binnen Nederland vanaf € 75,00.

VOOR GROEPEN & ORGANISATIES

Meer nodig? Dan maken we een passende staffelprijs.

Vanaf 25 stuks stoppen we met vaste tabelprijzen en maken we een persoonlijke staffelofferte op maat. Deel je aantal, gewenst product en deadline via WhatsApp.

BedrijvenKerkenTeamsFamiliesScholenEvenementen
Vraag een staffelofferte aan

Geen betaling op de website — eerst een bevestigde offerte, dan duidelijkheden over betaalmethode.

WAT NOG MEER KAN MEETELLEN

Extra kosten — duidelijk op een rij

Geen verborgen verrassingen. De enige kosten die bovenop de productprijs kunnen komen, staan hieronder uitgelegd.

Extra bedrukte zijde

Bij T-shirts: +€ 7,50 per shirt voor voor + achterkant.

Ontwerphulp

Alleen als je het expliciet vraagt en wij een nieuw ontwerp voor je maken: vanaf €10,00. Nooit automatisch toegevoegd.

Spoedwerk

Bespreekbaar, altijd eerst in overleg: vanaf +€7,50. We geven nooit automatisch garantie op een specifieke datum.

Verzending

Binnen Nederland vaste PostNL-tarieven: € 4,55 voor een brievenbuspakje (posters en T-shirts) en € 6,95 voor een standaard pakket (mokken en bekers). Zit er een mok of beker in je bestelling, dan geldt het pakkettarief. Gratis vanaf € 75,00 aan producten. Je ziet het tarief in je besteloverzicht.

Speciale verpakking

Denk aan cadeauverpakking of een extra wens. Vertel het ons via WhatsApp, dan vertellen we je altijd vooraf of en wat dit kost.

REKENVOORBEELDEN

Zo ziet je prijs er in de praktijk uit

Realistische voorbeelden op basis van de huidige staffelprijzen. Verzending komt er nog bij: € 4,55 brievenbuspakje of € 6,95 pakket, gratis vanaf € 75,00.

5 gepersonaliseerde mokken

Je bespaart € 10,00 t.o.v. 5× 1-stuks prijs

Prijs per stuk
€ 12,95
Aantal
5 stuks
Producttotaal
€ 64,75
Verzending(pakket)
€ 6,95
Geschat totaal
€ 71,70

Alle bedragen inclusief btw. Het geschatte totaal is producten + verzending; de definitieve prijs bevestigen we nadat we je ontwerp hebben gecontroleerd.

Personaliseer mokken

3 slanke bekers met rietje

Slanke beker met rietje · € 19,95 p/st

Prijs per stuk
€ 19,95
Aantal
3 stuks
Producttotaal
€ 59,85
Verzending(pakket)
€ 6,95
Geschat totaal
€ 66,80

Alle bedragen inclusief btw. Het geschatte totaal is producten + verzending; de definitieve prijs bevestigen we nadat we je ontwerp hebben gecontroleerd.

Personaliseer bekers

5 gepersonaliseerde t-shirts

Je bespaart € 20,00 t.o.v. 5× 1-stuks prijs

Prijs per stuk
€ 23,95
Aantal
5 stuks
Producttotaal
€ 119,75
Voor + achterkant (+€ 7,50 p/st)
€ 37,50
Verzending(brievenbuspakje)
Gratis
Geschat totaal
€ 157,25

Alle bedragen inclusief btw. Het geschatte totaal is producten + verzending; de definitieve prijs bevestigen we nadat we je ontwerp hebben gecontroleerd.

Personaliseer t-shirts

2 posters, 30 × 40 cm

30 × 40 cm · € 39,95 p/st

Prijs per stuk
€ 39,95
Aantal
2 stuks
Producttotaal
€ 79,90
Verzending(brievenbuspakje)
Gratis
Geschat totaal
€ 79,90

Alle bedragen inclusief btw. Het geschatte totaal is producten + verzending; de definitieve prijs bevestigen we nadat we je ontwerp hebben gecontroleerd.

Personaliseer posters

PRIJSZEKERHEID

Vast, geschat of offerte?

Niet elke prijs is hetzelfde. Zo lees je wat het bedrag op het scherm betekent.

Standaardbestelling

Vaste prijs

Eén product, één bedrukte zijde, 1 tot 24 stuks in de tabel. Dit bedrag is je echte productprijs — inclusief btw. Alleen verzending komt er nog apart bovenop.

Met variabele extra's

Geschatte prijs

Zodra je extra's kiest (ontwerphulp, spoed, tweede bedrukte zijde) toont de website 'vanaf …'. Deze extra's rekenen we altijd eerst door in een voorstel voor je akkoord geeft.

25+ stuks / maatwerk

Offerte vereist

Vanaf 25 stuks of bij complex maatwerk plannen we geen vaste prijs. Je ontvangt dan een persoonlijke offerte op maat, gedeeld en bevestigd via WhatsApp.

VEELGESTELDE VRAGEN

Vragen over prijzen

Zijn de prijzen inclusief btw?

Ja, alle prijzen op deze pagina zijn inclusief btw. Er komen geen onverwachte btw-toeslagen meer overheen; de prijs die je ziet is de prijs per product.

Hoe werkt de staffelprijs (25+ stuks)?

Mokken en T-shirts hebben een dalende prijs per aantal (zie de tabellen). Bekers en posters hebben een vaste prijs per model of formaat. Vanaf 25 stuks maken we voor elk product geen automatische prijs meer, maar ontvang je een persoonlijke staffelprijs op maat, afhankelijk van product, ontwerp en planning.

Wat zijn de verzendkosten?

Gratis verzending binnen Nederland vanaf € 75,00. (aan productwaarde). Daaronder geldt het PostNL-tarief: € 4,55 voor een brievenbuspakje en € 6,95 voor een standaard pakket. Bevat je bestelling een mok of beker, dan geldt het pakkettarief. Verzending buiten Nederland is op aanvraag. Neem contact met ons op via WhatsApp en vermeld het land en volledige afleveradres. Wij bevestigen vervolgens of verzending mogelijk is en wat de verzendkosten zijn. Gratis afhalen in Krommenie op afspraak.

Wanneer worden ontwerpkosten per bestelling gerekend?

Eenvoudige personalisatie (je eigen foto, tekst of een bestaand design) is inbegrepen. Alleen wanneer je uitgebreid ontwerpwerk nodig hebt — een compleet nieuw ontwerp dat wij voor je maken — rekenen we vanaf €10, altijd eerst via een voorstel voordat je akkoord geeft.

Geldt er een spoedtoeslag?

Spoed is bespreekbaar en altijd eerst in overleg. Bij een spoedaanvraag kan er een toeslag vanaf +€7,50 per product (of per bestelling) gelden, afhankelijk van wat je nodig hebt. We geven nooit automatisch garantie op een specifieke datum.

Hoe wordt er betaald?

Er is geen betaling op de website. We bevestigen eerst je definitieve prijs via WhatsApp; daarna geven we de betaalmogelijkheden door. Zo weet je altijd precies waar je aan toe bent voordat er iets wordt gemaakt.

Is dit een vaste, geschatte of offerteprijs?

De website toont een duidelijke prijsindicatie op basis van je keuzes en aantal. Bij 1 tot 24 stuks is het bedrag een goede indicatie van je productprijs; de definitieve prijs bevestigen we altijd voor we starten. Bij 25+ stuks of maatwerk is een offerte vereist.

KLAAR OM TE BESTELLEN?

Weet je wat je wilt?

Stel je aanvraag samen in de configurator. Je ziet direct je prijs en je rondt het persoonlijk af via WhatsApp.